Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2022, 17:01   #254
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Talking

Cytat:
Napisał Pliman Zobacz post
Jak bardzo chcesz to możesz spróbować, ale trzeba będzie tłuc szybę. Mogą usłyszeć. Szczególnie cennych fantów też bym się tam nie spodziewał.
Oczywiście założenie jest, że Wiśnia odszedł i znalazł rower, ale w razie jak policjanci usłyszą tłuczenie szyby to się domyślą, że Wiśnia wieje na piechotę i mogą iść jego tropem, a tak to masz czystą sytuację, nikt Tadka nie śledzi.
To możemy uznać że uznał że nie warto ale i tak im spuści powietrze i poprzecina przewody pod samochodem a jakby owinął szmatką to nie stłumiłoby dźwięku tłuczenia ? A wyważanie bagażnika chyba cichsze?

Zacząłem myśleć o tym samochodzie, bo nie bardzo miałem co wrzucać do posta a nie chciałem pisać jedniknikowca bez tego

Z piosenek myślałem, żeby wrzucić "U cioci na imieniach", ale pomysł Tadka, który przepitym barytonem śpiewa, "Bo we mnie jest seks "mnie rozwaliło
 
Brilchan jest offline