Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2007, 23:22   #318
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
-Nie wiem kim ona jest , ale na pewno nie jest zwykłą elfką. Znalazłem ją w jednym z pokoi i zaatakowałem. Uderzyłem ją tarczą a później dostała jeszcze mieczem. Nie zrobiło to na niej większego wrażenia. PO chwili do pokoju wpadł Walhir i obdarzył mnie błogosławieństwem. Widząc, że nie może mi nic zrobić rzuciła sztyletem w krasnoluda. Trafiła.- elf skrzywił się na wspomnienie swoich niecelnych ciosów -Ja sam nie mogłem jej nic zrobić, była zbyt szybka, unikała każdego ciosu. Później podbiegła do leżącego Walhira, chwyciła go sypnęła na siebie i krasnoluda jakimś fioletowym proszkiem i zniknęła razem z nim. Zebrałem trochę tego proszku z ziemi. Mam go tutaj. Nie potrafiłem go rozpoznać mimo tego, że znam alchemię, może ty wiesz co to jest?- elf podał zawiniątko z proszkiem Kane'owi.

Thalion wpatrywał się w leżącego draenei. Nie wyglądał na rannego.

*Kto by się spodziewał. Widzenie, później będę musiał zapytać co mówiło.*
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline