Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2022, 19:39   #308
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Chociaż może to się wydać dziwne, dopiero teraz uświadomiłem sobie, że nie napisałem żadnego komentarza do drugiej części mojej kolejki. Zatem sprawy mają się tak: Greta wróci na cmentarz towarzysząc Yvonne i pilnie, wręcz obsesyjnie obserwując całą okolicę.

Przy najbardziej dogodnej okazji, najpewniej już w Leidegard w drodze powrotnej z cmentarza (o ile nas tam tym razem nic nie napadnie) spróbuje poprosić kapłankę o dyskretną rozmowę, gdzieś na górnych blankach późnym wieczorem. Miejsce wybierze starannie i jeszcze przed powtórnym wyruszeniem na cmentarz.

A przed spotkaniem z Yvonne zechce jeszcze pomówić na osobności z elfką, jeśli Connor nie ma nic przeciwko wspólnej scence w tej kolejce. Greta odczuwa niepokój tak ogromny, że musi podzielić się z kimś swoimi troskami albo eksploduje.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline