Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2022, 20:22   #9
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Odkąd dowiedziała się, że osobnik przedstawiający się Karanthir jest jednym ze smoków założycieli była ciut zdystansowana. Jeszcze to, że dodał, że chce się jej przyjrzeć…
Cóż, teraz nie miała wyjścia, musiała być najlepszą wersją siebie.

“Jak myślisz, który to z nich Suffi” - pytała telepatycznie swojej sowy.
“Ktoś jak ty” - Suffi dość sprawnie przekazywała swoje myśli.
“Shadrix Silverquil…” - odpowiedziała dziewczyna - “I osobiście się mną zainteresował?”
“Nie wiem.” - Prawdą było, że Suffi mało wiedziała. Była wprawdzie istotą z innego wymiaru, ale niezbyt rozgarniętą.
“Pieprzony symbol mądrości…” - podsumowała rozmowę z sowim chowańcem, po czym dodała - “a może wie o tym co ukradłam?”.

***
S’Ula była zadowolona z wytargowanej zaliczki. Trzydzieści sztuk złota! Dla wszystkich. Do dawało coś między trzy a siedem złota na głowę. Adeptka szkoły magicznej przezornie poczekała, aż zaliczka zostanie rozdzielona i ostatnia sięgnęła po swoją działkę. Okazało się, że zgodnie z jej koncepcją zaliczka mieściła się w wybranym przedziale, toteż schowała monety do mieszka. Czy potrzebowała czegokolwiek? Nie. Miała wszystko przy sobie. Zapakowała więc swój plecak pilnując, żeby mundurek ze szkoły magii leżał na samym dnie.

***

Na cmentarzu szybko znaleźli zwłoki “wprawnych wojowników”.
- Nie było to trudne. Myślicie, że za dwie osoby zapłacą dwie części ceny? - powiedziała unosząc Srogą Pomstę jedną dłonią.
- Vær min rustning - wypowiedziała zaklęcie, a na jej zbroi zaczął zbierać się szron. Od tego momentu gdy mówiła, to z jej ust wydobywała się para, jakby wcale nie był to ciepły dzień.

***

Pozwolił innym oceniać zwłoki. Miała swoje przemyślenia, ale odruchowo czuła, że skoro ktoś tu zginął, to może być niebezpiecznie. I nie musiała długo czekać. W chwili gdy pojawiły się wilki, była gotowa.
- Mistrzu - rzekła do Karanthira - ujrzysz teraz żem godna miana twej uczennicy!

“Suffi, walimy w tego wielkiego!” - w myślach skierowała polecenie do sowy i ruszyła z uniesioną w górze bronią ignorując inne wilki. Ostrze, które dziewczyna zwała Srogą pomstą zawirowało z wściekłością, podczas gdy jej sowa zaczęła latać wokół ogona ogromnego worga odwracając jego uwagę.

Deklaracja:

Suffi - lot w górze nad wilkami, akcja Help dla SUli na atak wobec Worga, a potem odlot w górę (flyby - lot nie prowokuje ataku okazujnego).
SUla atak dwuostrzowym scimitarem +1 w Worga z ułatwieniem za Help.
Rzuty na trafienie:
22 i 10
Obrażenia: 8
Akcja dodatkowa: drugi atak dwuostrzowym scimitarem (special z broni), rzut na trafienie 23,
Obrażenia: 5


 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline