Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2022, 21:35   #35
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
https://www.dndbeyond.com/equipment/...laded-scimitar

Ta broń jest z Ebberona. Ma special properity, że wykonujesz nią drugi atak, ale kość obrażeń to d4. W myśl zasad to drugi atak tą samą bronią (analogicznie do akcji bonusowej z Great Weapon Master feat albo z Polearm Master feat. Tyle tylko, że to właściwość broni, a nie feat.

Poznałem ją dzięki Alex Tyler w naszej innej sesji. Dla Alex dużym problemem było to, że ta broń do ataku z dexa wymaga feat (też z Eberona), ale obszedłem to dzięki Hexwarrior i atakuję z charyzmy. Niestety w przeciwieństwie do polemastera nie jest to broń heavy, więc nie zadziała z GWM featem. No i nie ma innych bajerów jak reach czy atak reakcyjny przy wejściu w zasięg. No ale dla niehumana na 3 poziomie jedyna opcja na 2 ataki w turze z bonusem z cechy.

S'Ula - wybranka bogów
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline