Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2022, 00:32   #530
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Fajnie.

Wpisaliśmy się w tezę, że największą przeszkodą BG na drodze do sukcesu są działania tychże BG.

Mam wrażenie, że nie uwzględniłeś jednej kwestii, która wyszłaby już po kilkunastu godzinach śledztwa. Zestawię Ci je:

Maska (dwie kropki)

Cytat:
Your Mask can pass a background check with the national police: FBI, Scotland Yard, or the equivalent. If you had a military or intelligence record in life, it has been classified.
Cytat:
Zeroed: Someone in high places has purged your real records. You officially don’t exist.
Wybacz, że po angielsku, ale w weekendy mam tylko dostęp do telefonu, a nie mam na nim podręcznika po polsku

Ostatnie to wpis z KP Johna:

Cytat:
Maska 2:

John Black - brytyjski weteran SAS, o odnotowanej służbie w wojskach obrony teleinformatycznej (pułkownik). Aktualne pozwolenie na broń, a wszystko co tylko się da tajne przez poufne. (Zeroed). W kartotekach widnieje jako pracownik ambasady brytyjskiej.
Kilka rzeczy, które powinny ich trafić na tym etapie:
- Komandos, nic dziwnego że czterech typów leży
- Wojska ochrony teleinformatycznej i wagon komputerów wywieziony w nocy to nie może być przypadek.
- pułkownik przed 40stką, pracujący dla ambasady? Na 100% szpieg. Może na 200%

Jak zinterpretuje to lokalna policja? Cóż to już zależy od Ciebie, ale myślę że byłoby to dużo bardziej na tapecie niż wiek Margoux czy anemia pobitego typa.

O możliwościach immunitetu dyplomatycznego muszę pogadać z naczelną prawniczką Camarilli, a Margo będzie trzeba stworzyć nową tożsamość...

A tak serio to w gdocu na rozmowę z Aurorą odezwę się najwcześniej w poniedziałek.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline