Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2022, 00:53   #309
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 35 - 2520.04.08; abt (2/8); wieczór

- Oki to mój post jest :> Co do terminu to do końca sb 11.26. Czyli jest 7 dób na wrzucenie posta. :>


Stan zdrowia:


Davandrel Zielony Liść 12/12; s.zdrowy (mod 0);
Greta Herschel 16/16; s.zdrowy (mod 0);


PZ


Budżet wspólny 36 PZ

- Davandrel 230 PZ +5 PZ za udział w wyjściu na cmentarz = 235 PZ
- Greta 250 PZ +5 PZ za udział w wyjściu na cmentarzu = 255 PZ


PD



- Greta 15 PD za wrzucenie postów

- Greta 10 PD za rozmówkę z Erykiem

- Greta 10 PD za ciekawe przemyślenia wewnętrzne

- Greta 5 PD za zorganizowanie spotkania z Yvonne

- Davandrell 5 PD za wrzucenie posta

- Davandrell 10 PD za ciekawe przemyślenia wewnętrzne


---



Razem:


- Davandrell 750 + 15 = 765 PD (pomocnicy: 468 PD)

- Greta 1055 + 40 = 1095 PD


---



- Oki, to w tej turze minęło ok pół dnia. Czyli ze środka dnia zrobił się zmierzch i wieczór.


- Większość dnia zeszło większości obozu na odpoczynku, pracach porządkowych i naprawczych. No a górale i ta część scen z BG spędzili na cmentarzu na ponownych pochówku szczątków.


- Wedle planu to następnego dnia jak pogoda pozwoli to karawana powinna ruszyć w dalszą drogę do Bastionu.


- Co do Davadrell się nie rozpisywałem bo większość jej ostatniego posta to przemyślenia wewnętrzne do jakich niezbyt miałem się jak odnieść. Jak coś mówi do kogoś czy robi no to jest okazja w tej turze.


- Co do spotkania Grety z Yvonne to raczej się to udało. Co do spotkania z Davadrell no to już to ustalcie/rozegrajcie między sobą


- W tej turze chciałbym zakończyć ten dzień. Za jakieś plany i zamiary na następny dzień też bym się nie pogniewał


---


- No i chyba tyle ode mnie na tą turę Jak coś ktoś by potrzebował do napisania posta to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline