Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2022, 01:23   #38
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Wrzucamy posty przed walką, czy po? A może obojętnie?

Cytat:
Napisał snaga Zobacz post
Alex Tyler, skopiuj proszę swoją akcję na doca.
Oki

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
No ale dla niehumana na 3 poziomie jedyna opcja na 2 ataki w turze z bonusem z cechy.
Niehumana warlocka bez featów* Fighter/Ranger mogą to samo zrobić z two-weapon fighting style (a nawet lepiej, bo są light weapony z kością obrażeń 1D6). War domain priest też ma opcję dodatkowych ataków na bonusowej akcji (choć limitowaną).

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Poznałem ją dzięki Alex Tyler w naszej innej sesji. Dla Alex dużym problemem było to, że ta broń do ataku z dexa wymaga feat (też z Eberona), ale obszedłem to dzięki Hexwarrior i atakuję z charyzmy.
Atakowanie z DEXa to dodatkowy smaczek tego featu Bo choć mocno ogranicza ono MADowość postaci (co by mnie bardziej ratowało przy point buy, bo w tamtej sesji trochę korygowały to fartowne rzuty), to przede wszystkim to half-feat (czyli ASI +1) dający +1 do AC (stackujące się z Defense fighting style).

Ogółem weapon jest zbalansowany nawet z featem. Taktyka TWF+dual wielder daje więcej obrażeń, polearm master+halabarda/glewia daje więcej obrażeń i zasięgu ataku, opportunity atak przy wejściu w reach plus zawiera jeszcze opcję wzięcia GWM.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 20-11-2022 o 01:32.
Alex Tyler jest offline