Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2022, 14:09   #311
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Connor Zobacz post
Ja tam chętnie na jakieś wspólne sceny. Jak by się udało to może w tej kolejce byśmy pojechali z kilkoma postami na osobę.
Świetnie, bardzo mnie to cieszy. Przypomnij mi proszę jedną kwestię na początek, bo nie potrafię się tego doszukać ani w fabularkach ani w komentarzach - czy Davandrel poszła na cmentarz z Yvonne i resztą spółki czy też została tym razem w zamku? (potrzebne mi to do określenia miejsca, w którym Greta będzie próbowała porozmawiać z elfką).

EDIT:

Connor, nie mam pojęcia, co Twoi podopieczni będą robić w chwili, kiedy do elfki podejdzie Greta, toteż mam następującą propozycję - czy mógłbyś może napisać jakiś króciutki post (ale oczywiście może też być dłuższy, jeśli masz czas) opisujący aktualne poczynania Davandrell i kończący się zauważaniem podchodzącej Grety? Dla elfki oczywistym będzie, że łuczniczka chce o czymś porozmawiać?
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!

Ostatnio edytowane przez Ketharian : 20-11-2022 o 20:06.
Ketharian jest offline