Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2022, 10:15   #45
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Miguel zagryzł zęby.

Przyjechali tylko po informacje. Mieli sobie posiedzieć. Wypić piwko. Pogadać. Spakować zadki i pojechać po psa. Co może pójść nie tak?

Z radością powitał wsparcie i kolejne salwy. Nie chciał już ryzykować kolejnych ataków w zwarciu. Cyberpsychol przewyższał fizycznie Miguela pod każdym względem. Dlatego Latynos przeżegnał się, wychylił zza osłony i strzelił dwa razy.


Inicjatywa: 18... 10 się przerzuca i dodaje, prawda?? to dorzuciłem 3, więc 21 inicjatywy.

Atak ciężkim pistoletem: 18 (o ile przeciwnik nie jest dalej niz 12 metrów, to trafienie.

Obrażenia: 10.

gdzieś czytałem, że jeżeli obrażenia niszczą osłonę (ciało gotki) to te same obrażenia wchodzą w przeciwnika za osłoną - ale to info do potwierdzenia, bo tu weszłaby też redukcja jego pancerza.

No i za przeciwpancerne naboje zerwane 2 pancerza.

Kolejny strzał: 17, znowu trafienie jeżeli tylko nie stoi dalej niż 12 metrów/yardów (a nie powinien, skoro atakowałem go w zwarciu turę temu)

Obrażenia: znowu 10 (- resztka pancerza) i znowu zerwanie kolejnych 2 punktów pancerza.

Po wszystkim powrót za osłonę.


 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 21-11-2022 o 10:24.
Mi Raaz jest offline