Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2022, 16:15   #104
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
W związku z tym, że Karol pozostaje w Iluzji* proponuję, co następuje.
- kolejkę kończymy w tym momencie;
- jeżeli chcecie, to możecie dodać indywidualne posty, ale nie jest to jakiś warunek konieczny. Dajcie tylko proszę znać, czy będziecie coś pisać, czy nie żebym wiedział, kiedy mogę wrzucić post;
- ja przygotuję krótki post przedstawiający, co się w tym momenciewydarzyło. Skoro Karolowi udało się uniknąć popchnięcia i zdecydował się zostać to będzie się zapewne tłumaczył przed Hightowerem i zastanawiał się co się stało z jego przyjaciółmi
- co się stanie z Jackiem i Agnieszką to już zależy od wydarzeń i decyzji, jakie podejmą w obliczu konfrontacji z Rzeczywistością.


____
* będę używał systemowych określeń na pewne zjawiska, jeśli to wam nie przeszkadza. Tak po prostu łatwiej będzie mi tłumaczyć różne efekty i wydarzenia.
Jeżeli ich nie znacie, to dajcie znać to pokrótce przedstawię w czym rzecz.
Chyba, że wolicie pełną tajemniczość i odkrywanie zawiłości świata z poziomu postaci.
 
Nuada jest offline