Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2022, 21:18   #124
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tak się teraz zastanawiam, broń mamy, amo jest za kolejnymi drzwiami, czyli wiemy gdzie jest, wiec co tam może być w tym pokoiku, co się oni zabarykadowali, może poza radiem? Zapis z kamer dobrze byłoby zniszczyć, ale co się na tych kamerach mogło się nagrać? Gadający Kay z pod bramy? Jakość nagrań z kamer monitoringu z przed 30 lata jest strasznie słaba a w sumie nawet nie wiadomo cz wszystko zadziałało tak jak trzeba. Czy idzie wyczuć na podstawie naszych pozycji i usytuowania kamer, czy jest na tych taśmach jeszcze coś konkretnego? A nawet jeśli, to czy nie rozsądniej byłoby się ich pozbyć, za pomocą jakieś łapóweczki, tam gdzie trzeba, zamiast robić jatkę. Czy na podstawie naszych kontaktów w mieście, to wykonalne, w zamian za jakąś "przysługę"?
- No przyznam, że się czuję trochę niezręcznie odpowiadając na to pytanie. Bo to mnie pytasz "co by było gdyby" Powiedz mi nawet w deklarkach co robi Buck i jego zespół to ja bym pewnie powiedział jak na to reagują strażnicy i otoczenie

- A co do kamer to zdaje się wiekszość jest w kominiarkach a spora część w noktowizorach. To raczej mocno powinno utrudniać ich identyfikację "za twarz". No ale potem trzeba się liczyć z tym, że np. policja pobierze odciski palców i inne takie kryminalne sprawy. To np. Carabinieri może podpowiedzieć.

- Co do kamer to głównie są w kluczowych miejscach. Czyli przy bramach, przy wejściach do budynków, przy narożnikach itd. Na pewno nie tak, że każdy pokój i korytarz jest "obsadzony" przez kamerę.

- No ale zapewne magnetowidy czy inny sprzęt do nagrywania jest w sterówce strażników. Więc nawet zniszczenie kamer nie zniszczy tego co już się tam nagrało.

- Co do jakości nagrań trudno powiedzieć. Raczej kamery powinny lepiej działać w dzień niż w nocy. Ikebana może podpowiedzieć, że raczej nie powinny mieć noktowizji więc tam gdzie nie ma światła raczej obraz będzie ciemny. No ale jak jeszcze było to mogły nagrywać całkiem nieźle. Czyli załoga 1-go wozu przy bramie jak raczej nie była jeszcze w kominiarkach to mogli być nagrani w przyzwoitej jakości. Ale no to wiele zmiennych jest i bez zobaczenia tych nagrań trudno zgadnąć co się i jak mogło nagrać. No a zdrugiej strony jak jakiś spec przysiądzie nad nagraniami to może z niby kiepskiego nagrania wyciągnąć więcej niż inni. Więc no to trudne do przewidzenia jest.



Cytat:
Czy gdyby teraz, zaraz po opuszczeniu magazynu wysłał Kaya na Margaritę, to będzie się mógł tam przedostać jakimś innym promem, niż ten w Barcelonie. Mam na myśli w nocy, albo z samiusieńkirgo rana.
- No najbliższe inne miasto z promem na/z Margarity to Cumana. To na pn-wsch od Barcelony, prawie dokładnie na pd od Margarity. Od Barcelony to ok 90 - 100 km więc ok 1,5 jazdy od wyjazdu z miasta. Z jakimś wyjazdem przez Barcelonę to pewnie jeszcze z 0,5 h. Matmę zostawiam Tobie Ale w nocy promy raczej nie kursują. I gdzieś od ok północy do ok 6 rano jest przerwa nocna w rejsach.




Cytat:
Czy na przyszłość mogę mu kazać zmienić wygląd - ogolić głowę, zapuścić brodę, itp. tak żeby wyglądał inaczej, niż na potencjalnych nagraniach?
- Można. Skrócić włosy, całkiem ogolić, zmienić kolor, ubrać perukę i ogólnie coś pocharakteryzować postać. Wtedy jakby były listy gończe czy inne rozpoznawanie sprawcy to by jakieś utrudnienia do rozpoznania by były w testach. Ale jakieś ryzyko, że ktoś rozpozna sprawcę zawsze jest.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline