Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2022, 09:21   #18
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Ket: tak, z opisami i z cechą zależna, tak,żeby nie trzeba było tego szukać oczywiście możesz sobie darować opisy tego jak się rzuca, bo to było po to aby nowi zrozumieli, wystarczy że zostawię to w jednej karcie jako przykład, albo przypne do komentarzy.


Jeśli chces to możesz sobie coś założyc i to przedstawić, aczkolwiek jak mogłeś zauważyc, staram się upraszczac co tylko się da, nie podawać za dużo informacji, żeby nie zalać nowych.



Elon: Właśnie też po jakimś czasie zorientowałem się że grałeś w warsztatach Keta.


Avatar jest ważny, także rozumiem. Dla mnie opis opisem ale jak jest zdjęcie to jakos tak bardziej przekazuje wizję.


Spoko, rozumiem, też się kiedyś studiowało. Fajnie by tylko było jakby odpisał co z kartą, bo ja,też potrzebuje chwili żeby ją, ewentualnie stworzyć.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem