Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2022, 19:20   #23
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Elon: Spoko, odezwał się. Zwróć było tylko uwaga na to aby przynajmniej spróbował logować się chociażby raz dziennie, ponieważ czasami chcę zadać jakieś pytanie żeby ruszyć dalej.

Tildan: Jak najbardziej możesz tworzyć, tak jak napisał Arch. Postaw się w mojej sytuacji, dopóki generujesz jakąś chatę, albo nawet i człowieczka który po prostu sobie jest, a jednocześnie nie jest kimś, ani czymś znaczącym, to nie przeszkadza. Gorzej jeżeli w swoim światotworzeniu popłyniesz za daleko i na przykład założysz sobie że na twojej drodze stanie na przykład jakiś hrabia, czy rycerz, albo postanowisz że zaraz zaraz obok wsi stoi zamek pana, to sprawi to problem, bo względem takich ważniejszych postaci i miejsc, mogę mieć plany. W takim wypadku wypadałoby najpierw spytać, gdyż może się okazać że ten zamek faktycznie tam stoi, i możesz go wykorzystać ( albo i nie).

Ket: No to teraz z Avatarem tak jak z praniem. Włożenie rzeczy do pralki 5 minut, nastawienie pralki 20 sekund, czas prania dwie godziny, wyjęcie prania 5 minut, powieszenie prania 15 minut, złożenie wyschniętych ubrań i włożenie ich do szafy 5dni roboczych.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem