Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2022, 20:33   #25
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Elen: Rozumiem. Ja nie poganiam, wiem że każdy ma prawo padać na twarz.


Właśnie ją analizuje. Odpiosy w komentarzach moge robić z telefonu, ale karta to za duża rzecz, przydaje sie komputer i kilka okien. Właśnie w tej chwili kończe karte Tildan i zabieram sie za Twoją


Tildan: Twoja karta już dopieszczona. Mamy jeszcze czas, bo studenty kują do egzaminów, wiec jak masz jeszcze jakies glupie-nieglupie pytania to wal.



Co do broni: Podręcznik daje każdemu broń jednoręczną oraz sztylet. Ja zakładam że nie ma problemu aby dopisać do listy również łuk, a sztylet zamienić na nóż ( to tylko kosmetyka, nic mechanicznie nie zmienia). Tylko należy pamietać że o ile taką palkę nosi właściwie każdy, to miecz już niekoniecznie(toż to bandyta jaki!), a łuk to już w ogóle ( chyba że mysliwy).


Ket: Twoją karte wrzuce jak już będzie komplet informacji, czyli łącznie z avatarem przeformatowany pod wzór. Także to nie tak że jesteś pierwszy na liście a będziesz miał osatni karte, czy cos.


Ksywka: Powiem tak, warto ją mieć. Po pierwsze jest to ciekawe urozmaicenie, a po drugie mega ułatwienie dla mnie, mam więcej synonimów którymi mogę żonglować, np: Olga "Mara" Kudert , Szczurołap

Moge odnieść się do tej postaci ( i nikt nie bedzie miał wątpliwości o kogo chodzi) jako: Olga, Marta, Pani Kudert, Szczurołap - czyli cztery możliwości, a do tego dochodza zaimki grupowe,tj: bohaterowie, grupa, druzyna, wysłannicy itp.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem