Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2022, 21:35   #26
Tildan
Bellis perennis
 
Tildan's Avatar
 
Reputacja: 1 Tildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tildan: Jak najbardziej możesz tworzyć, tak jak napisał Arch. Postaw się w mojej sytuacji, dopóki generujesz jakąś chatę, albo nawet i człowieczka który po prostu sobie jest, a jednocześnie nie jest kimś, ani czymś znaczącym, to nie przeszkadza.
Dziękuję Wam obu za wyjaśnienie.
Postaram się tego trzymać.
Jeśli jednak zdarzy mi się "popłynąć", nie wahaj się przywołać mnie do porządku.

Cytat:
Tildan: Twoja karta już dopieszczona. Mamy jeszcze czas, bo studenty kują do egzaminów, wiec jak masz jeszcze jakies glupie-nieglupie pytania to wal.
Za kartę pięknie dziękuję.
Co do pytań, na razie nic nie przychodzi mi do głowy, ale na pewno będę ich miała jeszcze całą masę [i to niekoniecznie mądrych], więc upraszam o cierpliwość i wyrozumiałość na przyszłość.
 
__________________
Życie to ciągłe czekanie: na dorosłość, na miłość, na autobus, na ulubiony serial, na szczęście, na wakacje, na przyjaciela... aż w końcu na śmierć.
Tildan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem