Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2022, 08:11   #23
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Karoline na kartce z naniesionymi miejscami ataków dopisała ich daty oraz liczby porządkowe określające odległość. Potem starannie złożyła mapy i schowała do niewielkiej sakiewki. Monety natomiast w drodze rozdzieliła pomiędzy towarzyszy i siebie. Troje z nich otrzymało po 38 monet, a sobie Karoline zostawiła 36 monet. Przywykła do stawiania innych ponad siebie. Zresztą nadal nie miala pomysłu na co użycie tych pieniędzy.

Na miejscu obserwował uważnie działania Datury. Sprawiała wrażenie dobrego tropiciela, co napełniało Karolinę nadzieją. Idealnie wpasowała się na miejsce rycerki i pogromczyni potworów. W czasie gdy łowczyni zajmowała się oglądem okolicy szlachcianka spojrzała w ziejącą ciemnością dziurę. Zdjęła swój plecak, wyjęła z niej jedną pochodnię. Zapaliła niewielkim krzesiwem pochodnie i rzuciła ją w dół, żeby zobaczyć z jak głębokim otworem mają do czynienia.

Wyciągnęła z plecaka piędziesięciostopową linę i rozejrzała się po okolicy, do czego można ją przywiązać.

Później wyjęła starannie schowane mapy kanalizacji. Chciała zweryfikować jak i ile głębiej przebiegał ów tunel. Zastanawiało ją, czy pamięta coś z zajęć z historii o przeszłości Carion Hill. Cóż było pod miastem? Jak stare ruiny? Czyje?

+36 GP, -1 Torch.
Proszę o test historii w zakresie przeszłości Carion Hill i pochodzenia tajemniczych podziemi.



 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline