Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2022, 08:54   #544
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
@Brill (i reszta też jbc)


- Ale bez osobistych wycieczek bym prosił.



@Wszyscy


- Jak to tak ma wyglądać. To kończymy imprezę. To ostatnia tura tej sesji. Kto wrzucił albo wrzuci jakiś post to dobrze. Jak nie to też dobrze. Ja w weekend wrzucę coś na zakończenie aby się tak głupio nie kończyło w pół zdania. I może jakieś podsumowanie. I koniec sesji. Rozchodzimy się do swoich kątów. I tyle.
Co do wycieczek osobistych, ja tylko skończyłem to, co wystartowało u mnie na PW Szkoda, że sesja się kończy, bo choć sam nie chcę w niej grać, to nie chciałem innym odbierać radochy, z gry, ale rozumiem, że nie chce ci się pływać w tych emocjonalnych fekaliach Pip.

Dzięki za grę było przyjemnie, zanim się nie rozpierniczyło przez trollowanie i grafomanie powodzenia wszystkim i dużo zdrowia.
 
Brilchan jest offline