Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2022, 21:16   #127
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Dzisiaj krócej niż ostatnio. Na ten moment chce żeby Tweety otworzyła drzwi do amunicji i zabrać wszystko do naszych aut. Chce poznać opinie reszty, ale skłaniam się do tego, że jeśli nie zdarzy się nic nie spodziewanego, nie będę robił zadymy i zwyczajnie się zwiniemy. W takim przypadku odeślę większość ekipy na wyspę wraz z fantami, tak jak pisałem w którymś z poprzednich postów.

Na ten konkretny moment akcji, mam trochę zagwozdkę decyzyjną, ale jakby udał się pozyskać te broń i przetransportować ją na Margaritę, to uznam za całkiem owocny pobyt w Barcelonie. Mam wobec nowych znajomych jeszcze plany i pomysły - dokończenie sprawy romansu (nie będę już czekał, po prostu zaaranżuję odpowiednio sprawę) i zorganizowanie sobie stałego kanału przerzutu sprzętu do Barcelony i z stąd na wyspę, wykorzystując pozyskane kontakty.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline