Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2007, 11:16   #84
Oktawius
 
Oktawius's Avatar
 
Reputacja: 1 Oktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłość
Dobra mości Panie. Opieprzasz mnie, a sam robisz dokladnie to samo
skąd wiesz ze mam pancerz?:> wyryte to mam na plecach?
Napisałem ze moja postac ma zapięty płaszcz, a pozatym pancerz który posiada jest pod ubraniem więc i tak tego nie zauwazysz.
I skąd wiesz że jestem wojownikiem? A moze poprostu strzelcem, preferującym bron palna?:> To że posiadam miecz, nie czyni zemnie wojownika, pamiętaj o tym.

A tak w miare nieścisłości. Tylko Arcy-Mag nie płaci za przynaleźność do Kolegium, każdy inny płaci składki a uczą Cie właśnie za nie, a nie za korony z cesarskiego skarbca.
Prawo? Jeżeli jesteś w światyni Sigmara i posądzasz ich o Kultyzm i tym się będziesz usprawiedliwał musisz mieć
a) nakaz wjazdu na budenek
b) nakaz eksterminacji
c) nie możesz tego tak sobie stwierdzic, bo nie jesteś z inkwizycji (a jak każdy wie Inkwizycja to pomysł Sigmarytów)
Więc no... tak tyle
 
__________________
Wolę chodzić do studia niż na nie po prostu,
palić piątkę do południa niż mieć ją na kolokwium.

511409
Oktawius jest offline