Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2022, 03:02   #130
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 32 - 1998.02.22 nd noc

Oki, to mój post jest :> Termin na posty do pt. 12.02. To 6 dób na sklejenie i wrzucenie posta :>


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 28 365 $

+ 1x 100 = 100 $ za terminowy post
+ 1x 500 = 500 $ za małą scenkę fabularną
+ 1x 1 000 = 1 000 $ za planowanie dalszych działań
- 1x 6 000 = -6 000 $ za wymianę na kasetę VHS z nagraniem z kamer

stan końcowy: 22 765 $

10x noktowizor II-gen (Barcelona; magazyn)
6x ckm M 1919A4 (Barcelona; magazyn)
10x k-ek M 1 Carbine (Barcelona)
5x pis. Colt 1911 (Barcelona)
5x pis. TT Pistole (Barcelona)
5x pis. Beretta M 1951 (Barcelona)
5x pis. MAC Mle 1950 (Barcelona)
1x terenówka Land Rover III (Barcelona)
1x terenówka UAZ 469 (Barcelona)

---




- Oki, to od końca mojej poprzedniej tury minęło ok 10 - 20 min. Takie mocno akszynowe. Więc pora doby zasadniczo się nie zmieniła.


- Co do broni ładowanej do samochodów to:

karabinki AKM x5
karabinki SKS x5
karabiny Mosin x5
karabiny FN 49 x5
shotguny x5
pistolety TT, Makarow, Colt 1911 itd, do Innowacji 4.


- Co do magazynu z biurowca to ten z bronią i amunicją są już w sumie opróżnione. I to zajęło większośc trzech bagażników.

- Co do strzelnicy to Tweety ją otworzyła. A potem magazyn z bronią. Jest tam głównie broń długa z okolic II WŚ. Czyli do Innowacyjności 2. Głównie karabiny powtarzalne i samopowtarzalne ale też sporo pm-ów, shotgunów i broni krótkiej. Raczej miszmasz po parę sztuk a nie w hurtowych ilościach. Są też 3 karabiny wyborowe z czasów II WŚ jakich można użyć do szkolenia tej umiejętności profesyjnej.

- No ale to już będzie trudno zmieścić w bagażnikach osobowek.


Cytat:
1. Wymieniłeś w podsumowaniu dwa, a wydaje mi się ze powonieniem mieć trzy, bo razem z reszta najemników z Margarity sprowadziłem trzecie auta, to którym woził nas Dimitri (ale rzecz jasna bez niego).
- Tak, to prawda, z tą taksówką Dimitra no to by były trzy wozy. Ale no to właściwie jego wóz. A w rozpisce wymieniałem rzeczy najemników AIM, pod kątem Barcelony to to co udało się zdobyć w tym mieście i jeszcze jest na terenie tego miasta.



Cytat:
2. Czy cały sprzęt który mamy w Barcelonie idzie przewieść na raz tymi samochodami z założeniem, że nawet przy przychylnych kontrolerach, musi być jako tako zamaskowany? Zastanawiam się czy nie muszę już kołować jakiegoś dostawczaka.
- W optymalnym wariancie jakby się trafiło na tego odpowiedniego celnika jakiego polecał Ami to on np. do bagażników zagladać nie musi. Wtedy wszystko co wejdzie do bagażnika to by przeszło taką pobieżną kontrolę bez problemów. Ale już jak coś będzie na siedzeniu czy innym widocznym miejscu no to już może być różnie. Oczywiście można coś pokombinować ale ogólnie chodzi o to aby trefny towar nie był na widoku przy kontroli i potem podczas rejsu. Bo przy wyjeździe z promu (nieważne w którą stronę) to już nie ma kontroli, tylko przy wjeżdżaniu są.

- A co do ilości to no już sporo tego złomu się robi. I na dwie terenówki to by było pewnie spora kupka na jednej i drugiej pace. Zmieścić by się zmieściło no ale mogłoby być kłopotliwe czymś sensownym to przykryć.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline