Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2022, 16:36   #133
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Cytat:
- A co do reszty akcji trochę komediowo to brzmi po takim skróconym opisie I chyba nie mieli tam pilota w ekipie bo śmigłowce to raczej dość "niskopienne" maszyny i z pokonaniem wysokich gór to słabo sobie radzą tak "gatunkowo".
No film był niby poważny a wszyło to komicznie. Na ich usprawiedliwienie dodam, że tam faktycznie było kasy objętościowo na sporego dostawczaka, a pakowali się z tym do wynajętego razem z pilotem śmigła w rodzaju Mi8.

Cytat:
- Zaś sam pomysł cóż... No trzeba jakoś kombinować aby wygrać tą wojnę Ino kasa, kasa, kasa, na wszystko trzeba kasy No i zorganizowanie "przymknięcia oka" na załadunek jednej czy dwóch osobówki na prom to jedno a coś z Herkulesem i ciężarówkami w roli głównej to już by była grubsza sprawa
Nie no jasna sprawa. Ale zaczęliśmy od spraw małych, aby zdobyć ich zaufanie a reszta to kwestia kasy.

Cytat:
- Aha co do samochodów bo wczoraj zapomniałem. To ja zrozumiałem Twoje wcześniejsze deklarki, że na akcję przyjechaliście tymi wynajętymi z innego miasta osóbowkami. Poszła kasa na wynajem, kaucja itd. I teraz na strzelnicy są te wynajęte osobówki a nie ten UAZ czy Land Rover albo taxi Dimitra.
Wynajętymi pojechali na akcje Ci od biura partii i użyłem ich w czasie porwań polityków. Uznałem, że to są akcje, gdzie więcej ludzi będzie miało szanse te uta zobaczyć i nie chciałem, żeby nasze własne były przez kogoś zapamiętane.

Cytat:
- Otwieranie zamków raczej tak. Więc furę otworzy. Ale uruchamianie pojazdów bez kluczyków to już raczej ums Kierowca. Newman ma tego umsa ale nie ma go na strzelnicy.
Ależ jest. Nawet sam go wymieniasz w podsumowaniu, kawałek wyżej.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post

Skład:


Strzelnica policji

Bob Kazinski > drzwi strażników
Mi Na Wen > piętro
Eurico Avilés Otero > magazynek broni
02 Baum, Julius (Alpen) > dach
03 Barton, Jamie (Frog) > piętro
05 Cruz, Juan (Jojo) > drzwi do strzelnicy
06 Davidson; David (DD) > drzwi do strzelnicy
08 Jerković, Drava (Sara) > drzwi strażników
10 Lorenzo, Marco (Carabinier) > drzwi strażników
11 Meister, Monique (Tweety) > magazynek broni
12 Muller, Greta (Schiffer) > drzwi strażników
13 Novak, Paul (Newman) > piętro
15 Rana, Toofan (Storm) > brama frontowa
17 Silva Melo, Lavinia (Voo Doo) > piętro
18 Varela, Ricardo (Kay) > magazynek broni
19 Voncken, Lando (Legionista) > piętro
20 Yamada, Kaneko (Ikebana) > drzwi strażników
Jedno auto wystarczy, nie należy być pazernym.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline