Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2022, 08:14   #38
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Pewnie, nie ma problemu.

Aha, to widać źle zrozumiałem. Myślałem, że jak chce zdecydować się na łuk, to pałka mi przepada, a zostaje sam nóż do walki w zwarciu. No jak pisałem, moja postać raczej awanturnikiem, bardziej spokojna do gadania, dlatego z tych dwóch zdecydowałem się na łuk. Zawsze to łatwiej coś upolować niż pałką :P Ale jak są oba, to super

Z kolegą wczoraj akurat rozmawiałem, jest na etapie poszukiwania awataru, jak już mówiliśmy nie łatwa to czynność :P Mój post natomiast już się pojawił. Nieco dłuższy niż na awatar. Mówiłeś, że bez lania wody, ale nie wydaje mi się, aby to pasuje do tego co zawarłeś w nawiasie. Powiedz jak podchodzisz do takiej formy, abym wiedział na przyszłość

Ok, chciałem tylko wiedzieć, czy to max, czy można jakoś więcej. Teraz robi się dla mnie tego nieco lepszy obraz.

Tak jak rozmawialiśmy na pw, poproszę o rzut w sprawie sprzedaży. Jakby się udało to cen żadnych nie podawałem. W podręczniku wyczytałem, że wózek kosztuje 50 zk, ale nie wiem, czy przy twojej zmianie oferujemy innymi kwotami, czy jak. No i na pewno nie jest tyle wart, bo zapewne jest już stary, poniszczony i reperowany, a w dodatku obecna sytuacja nie nadaje mu jakiejś szczególnej wartości.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem