Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2022, 21:09   #40
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Elen: Poprawiłem Ci co miałem.

Co do długości posta, to tez chodzi o wyczucie. Czasami trzeba dłuższy, tak jak teraz gdzie jest to pierwszy post w sesji, opis zgłoszenia się oraz próba sprzedaży wózka. Moje odpisy tez czasami będą dłuższe. Nic w tym dziwnego. Z laniem wody to bardziej jak opis przyrody w krzyżakach, co się ciągnie na kilka stron i nic z tego nie wynika. Dotrzemy się w praniu. Nikt nikogo nie będzie bił. Ważne tylko aby zaznaczać istotne sprawy pogrubieniem, tj zgłoszenie i pytanie o nabywcę, gdyż ja posty czytam na 3 razy, raz swobodnie, drugi raz przy odpisywaniu konkretnej osobie, oraz trzeci raz całość, czy jest spójna. Nie chciałbym niczego przeoczyć.

A co do samej długości, bez justowania, wcięć i zbyt dużej ilości akapitów wychodzi znośnie. Tj wiadomo ze jak się robi dialog to jest dłuższy, siłą rzeczy słabo byłoby go robić ciągiem. Właściwie wszystkie posty poza Twoim są odpowiedniej długości. Odpowiedniej dla mnie oczywiście, w odniesieniu do moich założeń. Są sesje gdzie odpisy są na jedno zdanie albo kilka stron A4.

Handel opisze w moim poscie.

Ket: Tak właśnie. Chociaż widze ze już posta dałeś. Z pytaniem w spojlerze tez na razie nie wybiegaj, mam wizje tego jak to dalej się potoczy.

Co do avków to powiem ci tak, ja to nawet zrobiłem! Tylko się ziemniak wykrzaczył. Musiałem ręcznie, etapowo usuwać i wgrywać jeszcze raz z zewnętrznego źródła. Teraz już jest tak jak miało być. Czasami przerywam rozpoczęte prace, będąć swiadomym ze zle to wylgada, ale nie zawsze mam tyle czasu ile bym chciał danego dnia.

Kulski: A przywitać kamratów w komentarzach to nie łaska?

Do wszystkich: Posty są, także za niedługo dam swój odpis razem z analizą.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem