Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2022, 18:06   #547
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Coolfon Zobacz post
Są ludzie, którzy naprawdę powinni się leczyć, ale nie na masę schorzeń na które narzekają ciągle, tylko na głowę bo w niej jest ich główny problem. Sesja mi się naprawdę podobała, bawiłam się świetnie. Dziękuję Mi Raazowi, Pipowi i Soni za świetne dialogi. Shartan, kawałki Bruno również dobrze się czytało. Brill Tobie też dziękuję, sprawiłeś że raczej nigdy więcej z Tobą nie zagram, bo absolutnie nie mam na to ochoty. Toksyczny człowiek z Ciebie
I vice versa przyjemnej egzystencji skoro sądzisz, że ja jestem toksyczny a ludzie piszący kiepskie erotyki, atakujący innych na PW wulgaryzmami i opowiadający o twoich chorobach, a potem robiący osobiste wycieczki, aby zniknąć jak na porządnego trolla przystało to masz koszmarny gust do w stosunku do ludzi.

Też nie mam ochoty z tobą nigdy więcej grać skoro twoim zdaniem jestem toksyczny tylko dlatego, że informuje o swoich niedsypozacjach przykro mi, że stało ci się to, co ci się stało, ale nie daje to prawa tobie ani twoim randomowym znajomym z neta z nickami po trollowskiej aferze prawa, żeby mnie obrażać albo się na mnie wyżywać. Ja chciałem po prostu odejść z sesji, żebyście mogli się kisić we własnym sosie, bo gra z trollicą i grafomanką Sonichu przestała mnie bawić.

Jeżeli ktoś tu jest toksyczny to właśnie wyżej wspomniana Sonichu ty swoją drogą Coolafon też jesteś całkiem toksyczna, a przynajmniej takich ludzi sobie dobierasz. Jak masz coś do mnie to sama powiedz, a nie nasyłasz na mnie znajomych.

Znam osoby o wiele bardziej chore niż ty, które nie są tak dwulicowe. Nie lubię jak ktoś nie potrafi wprost powiedzieć jak się mu coś nie podoba tylko stosuje zakulisowe gierki

To tyle z mojej strony dołączasz do mojej listy ignorowanych Culafoon i tobie radzę zrobić to samo z moim nickiem łatwiej nam się będzie omijać na forum
 
Brilchan jest offline