Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2022, 20:48   #549
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
@Wszyscy

- Słuchajcie ale na ile to możliwe to chciałbym rozstać się ze wszystkim w zgodzie i bez awantur. Dlatego bym prosił abyście skończyli tą wzajemną wymianę "uprzejmości". Każdy z nas sam pisze swoje cv. A inni je czytają i interpetują po swojemu.
Pipboy gramy ze sobą nie od dzisiaj. Znasz mnie, ja jestem człowiek bezproblemowy. Przykro mi, że sesja ci się rozpadła grało się fajnie, ale jak się mnie atakuje personalnie przez PW za to, że daje znać o swojej niedyspozycji z przekleństwami i tekstami typu ktoś ma gorzej niż ty to wybacz, ale trochę za późno na "rozstawanie się w zgodzie i bez awantur".

Przez szacunek do ciebie i Mi Raaza chciałem odejść z sesji po tej pierwszej wymianie PW z Sonichu może rzeczywiście powianiem był napisać do ciebie, że rezygnuje na PW po prostu atmosfera zrobiła się nieprzyjemna dlatego chciałem zrezygnować, ale się nie udało. Ja się tutaj nie poczuwam do bycia toksycznym.

Mogę tylko powiedzieć, że przykro mi, że sytuacja się tak skończyła i że Sonichu nie dała mi po prostu odejść z gry, po swoim chamskim personalnym ataku tylko urządzała sobie osobiste wycieczki po mojej rezygnacji i sama zniknęła.

Chciałem, żebyście mogli się dobrze bawić, bo widać, że mnóstwo pracy Pipboy włożyłeś w tych NPCów i sesje i świetnie prowadzisz, ale niestety ludzie w internecie są dziwni, a ja sobie nie pozwolę, żeby jakieś trolle się na mnie wyżywały.

Z mojej strony End of topic nie chce się z nikim kłócić nie mam na to sił emocjonalnych stąd odkryłem uroczę narzędzie listy ignorowanych. Przykro mi, że sprawa się tak skończyła.

Pozdrawiam i do napisania

Co do sesji mi obojętne co tam się stanie z Gołębiarzem jak ci pasuje może go sabat rozerwać na strzępy mi to wsio ryba ta piękna sesja została dla mnie zatruta dokumentnie.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-11-2022 o 20:50.
Brilchan jest offline