Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2022, 19:15   #53
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Będę odpisywał zbiorczo, po kolei na każde wasze pytanie, ale najpierw posty:

Ket
Było w poście zajawkowym, że sołtys to: „podstarzały i lekko brzuchaty jegomość.”. W swoim odpisie stworzyłeś jego dzieci jako wychudzone, co niezbyt zgadzałoby się z wizerunkiem Edgara. To taki mały szczegół, nie wiem na ile istotny dla Ciebie.

Test niezdany. Zrobimy drugi przy modlitwie.

Tildan
Bardzo dobre pytynie zadałaś sołtysowi. Jeśli chodzi o samą długość posta to zarówno Twój jak i Keta mieści się spkojnie w limicie, a nawet trochę się miejsca ostało. Spojler który został przez Keta nie liczy się do długości, bo równie dobrze mógł być zapisany w komentarzach – co ja też zazwyczaj praktykuje.

Komentarze:

Elen
No niestety, sprzedaż nieudana. Odległość była podana w zajawce; „ćwierci dzienia” co oznacza czwartą część dnia, zapewne letniego (dłuższego), pieszego, traktem, znając drogę i przy dobrej pogodzie. Zaznaczam że nie było wtedy nawigacji google z dokładnością co do minuty. Wam może i pół dnia zająć.

Ket
To ujmij to pytanie w poście, bo inaczej zapomnę ci odpowiedzieć. Dodam w swoim odpisie jeszcze jakas informacje co do niego.
Jeśli chodzi o rzuty, to tak jak pisze arch, zazwyczaj robie to ja oszczędzając czas. Kiedyś była kostnica, można było zalozyć konto i mieć podgląd live na rzuty graczy. Teraz to nie działa, chyba ze tylko mi? Może chcesz zrobić research w tym temacie, czy jest coś innego? Możemy też swietrdzić ze jesteśmy dorośli i rzucać sobie samemu bez udowadniania jaki był wynik.
Kwestia PvP – czyli informacyjnie dla reszty, gracz przeciw graczowi – nie chciałbym tego. Nie chodzi już tylko o to ze to warsztaty, tylko ogólnie. Zazwyczaj prowadza to do sesji mniejszy lubi większy kwas. Licze że Twoje deklaracje będą umiarkowane i nie masz na myśli hard PvP, tylko taki fabularny.

Tildan
Troche boje się grzebać żeby się nie wykraczyło, lecz jak widze bardzo Ci na tym zależy. Także pogrzebałem, przeniosłem na serwer wewnętrzny Li. Zobacz jak teraz to widzisz na operze. Ja normlanie. Jeśłi dalej jest problem to chyba wiem co jeszcze mógłbym zrobić.

Co do rzutów, to fakt ze ja go wykonuje nie znaczy ze nie musisz wiedzieć jak to działa. Po to są warsztaty. A to czy fizyczny rzut zrobisz ty czy ja to już pikuś.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem