Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2022, 11:16   #56
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Postaram się niczego nie pominąć w odpowiedziach na wyżej postawione pytania.

Co do wzmianki wychudzonych dzieci, miała ona charakter czysto fabularny i bez żadnego znaczenia dla sesji. Zasugerowałem się ogólnym opisem biedy panującej we wsi oraz poszukiwaniami kory i perzu do konsumpcji. Ale żyjemy w mrocznym feudalnym świecie, może najpierw sołtys objada się do syta, a dopiero potem żona i dziatki zjadają resztki? Poprawię ten fragment ASAP.

Byłem zwyczajnie ciekawy, bo różni MG różnie podchodzą do kostkowania. Ja sam do sporadycznych rzutów wykorzystuję mechanizm rzutu w postach, bo chociaż faktycznie nie nadaje się do prowadzenia walk, to bez problemu działa przy pojedynczych deklaracjach typu "wypatruję, zagaduję".

Manfred już zapytał w oryginalnym wpisie o osobę swojego odpowiednika w Sieperting.

A groźba PvP to tak bardziej dla zgrywy, bo mam nadzieję, że nikt w obecności Ackera nie wpadnie na pomysł wychwalania Mrocznych Potęg.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem