Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2022, 14:17   #962
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Hej. Myślałem, że się wyrobie przed wyjazdem, ale nie dam rady

Mam wyjazd służbowy i nie dędzie mnie jakiś czas na forum.

Bran chce wiedzieć jakie konkretne są oczekiwania co do czarodziejów. Mam nadzieję wywnioskować to z Insighta (intuicji), ale jeżeli Bran nie będzie pewny to najzwyczajniej zapyta o intencję. Nie dołoży ręki do tego, żeby czarowników zabić i chce się upewnić, że nie to jest celem.

Poza tym będzie dopytywać na ile jest to pilny temat (w głowie nadal ma wycieczkę po meteoryt, od której chce zacząć)
Bran: intuicja - tajny!

Bran nie był w stanie wyczytać z twarzy i słów Duvessy jej intencji względem dalszych losów czarowników z Bractwa Tajemnic, zapytał więc ją o nie wprost, pytając także o stopień pilności zadania.

- Chcę byście jedynie dowiedzieli się czego szukają, lub co zamierzają. Moje zamiary względem nich, będą adekwatne do uzyskanych informacji. Jeśli to oni stoją za sprowadzeniem wiecznej zimy do Dolin Lodowego Wichru, odpowiedzą za to. Jeżeli, planują przejąć władzę, udaremnię im to. Jeśli czegoś szukają, chcę wiedzieć czego i jeśli może to zaszkodzić lub pomóc mieszkańcom Dziesięciu Miast, ubiegnę ich w tym. Najpewniej magowie są tu odkąd drogi przez Morze Ruchomego Lodu oraz szlak przez Grzbiet Świata stały się nie do przebycia, tylko długi czas działali z ukrycia. Każdy dzień sprawia, że zbliżają się do swojego celu. Jak pilne? Nie wiem tego, dopóki nie dowiem się jakie mają zamiary. Do tego czasu to zadanie nadrzędne.



Cytat:
Napisał Sayane Zobacz post
Lotta wybadałaby zarządczynię o jej stosunek do barbarzyńców - deklaracja jest zachęcająca, ale czy w praktyce zgodziłaby się przyjąć np. barbarzyńców z Caer-conig w razie czego? Lotta może nie pyta tak dosłownie, raczej bada czy za deklaracją pójdą również czyny. Może zasugerować (ale bez wiążących deklaracji), że wolni ludzie dużo lepiej orientują się w sprawach dalekiej północy niż miastowi i mogą pomóc w śledztwie dot. Aurill.


- Ludzie z północy to wojownicy i silni ludzie, zdolni przeżyć w ciężkich warunkach. Jeśli potrafią pomóc w trapiącej nas wspólnie sprawie, jestem w stanie porzucić trapiącą nas przeszłość. Nastały czasy, w których liczy się siła i zdolność przetrwania. Bryn Shander z radością przyjmie ich wiedzę, jak i ich samych, jeśli tego zapragną. Każdy miecz jest na wagę złota. Nikt nie będzie jednak ich żywić za darmo.



Cytat:
Napisał Sayane Zobacz post
Ja kojarzę Harpellów, bo raz sesję z nimi prowadziłam :P

Przyznam, że jakoś nie mam pomysłu na post. Lotta będzie zainteresowana sprawdzeniem co tam z zarządcą Caer-Dineval, zwłaszcza że był przychylny barbarzyńcom. Choć kilka tygodni nieobecności raczej nie wskazuje na przeżycie. Pod nos Aurill jakoś by się nie pchała

Sugestię z meteorem przyjmie chętnie jakby drużyna nie paliła się do Wielkich Zadań :P
Przychylny był z Caer-Konig.

Co do latarni i wykrywania niewidzialnych - w sumie Bran mógłby ją zidentyfikować.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 02-12-2022 o 14:21.
Rewik jest offline