Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2007, 14:25   #85
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Do Oktawiusa i Cedryka : poczekajcie z dalszymi dialogami na MG
ponieważ ja właśnie otwieram drzwi ( przez sznur) lub pchnięciem - zależy jak się otwierają. A przy otwartych drzwiach - jeśli jest tam kapłan to na dyskusje nie bedzie już czasu.

teraz kilka uwag

- pancerz jest raczej widoczny nawet pod ubraniem, chyba że jakiś specjalistyczny i łączony z ubraniem, inaczej krawedzie i pewne wypukłości są widoczne, a jesli masz kolczugę to to słychać że masz.

- można Cie wziąść za wojownika bo

1) nikt nie mówił, że wojownik musi używać miecza, może równie dobrze korzystać z pistoletów a nawet łuku i nadal będzie wojownikiem ( tyle że strzelcem) - co nie zmienia jego funkcji (walczyć) a jedynie ma wpływ na strategię walki.

2) czarów nie rzucasz, do otwarcia drzwi- sprawdzenia pułapek też się nie pchasz, na kapłana nie wyglądasz... cóż innego pozostaje ??

Co do kultu, nikt nie mówił, że przybyliśmy tu z zamiarem eksterminacji.
ja przyszedłem się pomodlić i zostałem zaatakowany brutalnie przez kapłanów chcących mnie złożyć w ofierze, podobnie jak Was . Jeśli bedą tu dowody chaosu ( a myśle, że są) to tłumaczenie nie będzie potrzebne. A tak czy inaczej ja nie zamerzam się tłumaczyć,bo niby z czego skoro nawet mnie tu nie było
 
Eliasz jest offline