Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2022, 22:14   #58
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Te ćwierć dzienia jakoś mi umknęło, ale to innych pytań chyba nie mam w takim razie. Myślałem, ze coś dłużej. I oczywiście nie oczekiwałem odpowiedzi 3 godziny i 20 minut. Coś w formie właśnie pół dnia, 3 dni marszu/galopu itp. Wiadomo o co chodzi.

Jeżeli chodzi o moje rzuty, to poproszę rzut na przekonywanie (żebranie), chodzi o te kożuchy, czy jakieś ciepłe ubranie. W końcu w mróz wychodzą to coś ciepłego by się przydało.

Jeżeli chodzi o kostkowanie to mi bez różnicy. Miałem różne przypadki. Raz MG brał wszystko na siebie. Drugim razem wszystkie rzuty były po naszej stronie i do każdego posta dawaliśmy 5xk100 rzutów i jak czegoś potrzebował to wybierał 1k5 kostkę, później 1k4 kostkę itd. u każdego do kolejnej potrzeby. A jeszcze tak, że jak coś sami deklarowaliśmy to w spoilerze podawaliśmy wynik tego co testujemy, a jak w swojej części MG uważał, że potrzeby jest rzut to żeby nie przedłużać sam rzucał.

Dla mnie każda forma odpowiada, chociaż powiem że mam frajdę jak wezmę fizyczną kość i rzucam. A wynik to chyba kwestia zaufania, podobnie jak przy tworzeniu postaci.

Co do innych pytań do fabuły do ode mnie nie ma. Reakcje moja postać poznała już przy okazji próby sprzedania wózka, a reszta już padła.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem