Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2022, 23:49   #341
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację


"Bogowie sprzyjają śmiałkom..." - powiedział Kapitan Rivera. No cóż, Bertrand miał wrażenie że póki co to mu faktycznie sprzyjali, wychodził cało ze wszystkich bitew i śmiałych misji. Ale finalne starcie było dopiero przed nimi. I mogło się okazać, że różnica między sojusznikiem a wrogiem nie będzie wcale taka oczywista

Miał wrażenie, że nie jest już tą samą osobą, która opuściła rodzinne ziemie w Bretonii, podróże i walki z nieludzkimi bestiami zahartowały go, a przeprawa przez dżunglę nie była pierwszyzną. Wiedział już, jak skutecznie przedzierać się przez gęstwinę i odchylać zbłąkane gałęzie oraz uważać na jadowite gady i inne zagrożenia. Zaletą poruszenia się w nocy był brak upału i tego nieznośnego pocenia się, jednak widoczność też mieli ograniczoną. Nawet jedna z Amazonek, mistrzyń poruszania się na tym terenie, nie uniknęła pułapki zastawionej przez podstępne skinki.

W końcu wyłoniła się przed nimi piramida i Bretończyk przystanął na chwilę, oszołomiony widokiem starożytnej i tajemniczej budowli w świetle księżyca. Oto był ich ostateczny cel, tam kryły się skarby i sekrety które mogły przynieść śmiałkom bogactwo i chwałę, a w jego przypadku też nadzieję na odrodzenie rodowej potęgi...bądź też śmierć. W każdym razie lepiej było skierować się tam najszybciej, miał więc niewiele wątpliwości którą opcję wybrać. Szczególnie że związał swe plany z Vivian i jej ambicjami.

- Ja pójdę z wami do piramidy, myślę że mój rapier zatańczy dzisiaj w świetle księżyca i posmakuje krwi tych obmierzłych gadzich szamanów - stwierdził dumnie, uśmiechając się do Vivian i sprawdzonego podobnie jak on w takich misjach Carstena.

- Powinniśmy starać się podkraść jak nabliżej nie zwracając na siebie uwagi - dodał.


 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 02-12-2022 o 23:53.
Lord Melkor jest offline