Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2007, 14:30   #86
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Wypuścił broń z ręki. Nie reagując na atak niziolka, sięgnął pod płaszcz i widząc ze mag zbiera się do inkantacji, robi krok w bok tak, aby nie zasłonił mu niziolek i wypala z dwóch pistoletów.
Twoje własne słowa nie dokonałbyś tego gdybyś miał zapięty płaszcz, więc w związku z tym widziałem, co masz pod nim. Zresztą ty rozumiesz go i ja płaszcz w znaczeniu peleryn zapinanej na ozdobną agrafę pod szyją. Dlatego cały czas widziałem, co masz na sobie, jeśli zaś owinąłeś się nim jak na wypadek deszczu Mg powinien wykasować wszelkie posty związane z naszą walką, ponieważ pierwsza moja kula ognia cię zabija i nie ma, o czym tu też, o czym dyskutować skoro byłeś skrępowany jak baleron.
Co do złapania na terenie świątyni to tam nie ma co też dyskutować wszystkich zabiją na miejscu i koniec. Nikogo się nie będą pytać czy aby nie jest szlachcicem choćby był jednym z elektorów.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline