Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2022, 18:25   #60
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Ket

Tak jak pisałeś. Sołtys jest kimś wyżej niż reszta, swoim głodu nie da zrobić.

Tildan

Nie ma problemu. A jak widzisz resztę amatorów.

Elen

Tak jak napisała Tildan. Przednówek to nie zima, więc teoretycznie nie powinna być mrozów, a przynajmniej takich hardkorowych. Aczkolwiek wyżebranie cieplejszych ubrań, to całkiem spoko opcja, zawsze dostajesz jakiś dodatkowy przedmiot, ha ha.

Do wszystkich

Niestety ale kolega przeprowadzany przez Elena się wymiksował. Napisał mi PW że nie jest w stanie ogarniać studiów i pracy i jeszcze sesji, na wystarczającym poziomie. Otworzę rekrutację dodatkową, niech sobie powisi, a nuż ktoś się zgłosi. Nie zmienia to absolutnie biegu sesji.

Rzuty

Ja czasami stosuję coś takiego o czym napisał Elen. Czyli taki system bardziej hybrydowy, i rzucam tak jak mi akurat bardziej pasuje.

Kolega podpowiedział mi bardzo fajną stronę, na której niestety trzeba się zarejestrować, ale za to otrzymujemy pełną historię rzutów opisów i tym podobnych dla danego konta, lub postaci. Zajrzyjcie na poniższą stronę jeżeli Was nie odrzuca, to moglibyśmy zrobić tak że rzuty który macie do wykonania wy, byłyby w tym systemie, tak że można byłoby je łatwo podejrzeć. Co wy na to? Oczywiście dalej nie przeszkadza mi system hybrydowy i żółty we własnym zaciszu, tylko z podaniem wyniku i wzajem zaufaniem.


https://orokos.com/
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem