Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2022, 17:37   #7
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
A ja już skończyłam KP Jeśli chodzi o role to moja postać będzie Spotterem, Disablerem, Ranged Strikerem i Mediciem w jednym :v

Cytat:
Napisał psionik Zobacz post
Poziom 1? Planujesz jakiś awans?
Archetyp jest dostępny od 2 poziomu, więc, mimo że Aro zapomniał napisać wprost, to z pewnością zaczynamy na 1 poziomie.

Cytat:
Napisał Aro
Choć dodatkowe atuty zaczynają się od drugiego poziomu, warto od razu podjąć decyzję i zaznaczyć ją w karcie.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline