Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2022, 09:26   #47
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Miejsce krwawej jatki w Jersey Downside

Streetmaster Hwanga wypalił z ogłuszającym hukiem, kiedy twarz demonicznego klauna była już na wyciągnięcie ręki od wylotu lufy sieciarza. Wielkokalibrowy pocisk rozerwał czaszkę psychopaty, posłał we wszystkie strony strzępy mózgu i kawałki kości. Pozbawiony głowy korpus zrobił jeszcze kilka kroków, podniósł ręce ku resztkom dolnej części czaszki, ugiął się w końcu w kolanach i opadł na ziemię w groteskowym przyklęku.

Park odetchnął z niewyobrażalną ulgą, a potem ścisnął mocniej oburącz swój pistolet i wpakował resztę magazynka w tors klauna na wypadek, gdyby morderczy cyborg ukrywał tam zapasowy mózg. Zmasakrowany do reszty trup przewrócił się na plecy i zastygł w bezruchu przywodząc swoim wyglądem na myśl połeć zaszlachtowanej świni.

- Zdychaj skurwysynu! - wrzasnął dygoczacym od ogromu emocji głosem Hwang - Tak kończą wszyscy, którzy wpierdalają się w sprawy naszego gangu!

Wciąż nie do końca pewien, czy klaun wyzionął ducha, Koreańczyk cofnął się od trupa na kilka kroków, schował pistolet do kabury na krzyżu i zwymiotował szeroką strugą prosto na swoje buty.

- Ja pierdolę, Pepito - jęknął ocierając usta - Widzisz tego chuja? Rozerwany na strzępy jakby się nadział na Krwawe Brzytwy? Z nami się bezkarnie nie zadziera… kurwa, wyprztykałem się z wszystkich pestek. Ludzie, kto mi zwróci naboje za tego skurwysyna?!

W pełnym bolesnych okrzyków i lamentów powietrzu niosło się coraz bliższych zawodzenie alarmowych syren.

Wrzuciłem post nie czekając na zgodę MG (mam nadzieję, że Brilchan mi wybaczy). Park zużył na klauna całą amunicję, więc jeśli nikt mu jej nie sprezentuje, będzie musiał kupić pudełko naboi na placu.

 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline