Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2007, 14:55   #61
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Odyseja Zobacz post
Witajcie, witajcie! Jak się cieszę, że udało mi się napisać tą historię. Tłumaczyłam sobie, że nie mam weny, a tu wystarczyło siąść i napisać Po przeczytaniu komentarzy stwierdzam, że moja paladynka będzie miała wieeeeeeele do roboty by nawrócić graczy i ich postacie na dobrą drogę Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze razem grało
No no... taka piękność a zamierza próbować nawrócić np. naszego krasnoluda - berserkera?? hehehe Zapowiadają się CO NAJMNIEJ utarczki słowne...



PS.!!!!!!!!!!!!!

Właśnie zauważyłem, że wszyscy jesteśmy w jednym momencie zalogowani... (choć Mi Raaz właśnie się wylogował)... czyżby wszyscy czekali na zapowiedzianego na dziś posta??
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...

Ostatnio edytowane przez Khemi : 18-09-2007 o 14:58.
Khemi jest offline