Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2022, 13:40   #48
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wcześniej podsłuchana sieciarka o ksywie Overdrive rzuciła Hwangowi magazynek amunicji
- Masz jaja młody! Wybacz, normalnie zrobilibyśmy imprezę z koką, dziwkami i lasarami oraz ponosili was na rękach dokoła trupa... Wybacz, teraz nie ma na to czasu macie otwarte zaproszenie na nasze legendarne prywatki, ale teraz muszę zawieść tych, którzy jeszcze żyją do Ripperdocków a wam też radzę spierdalać, bo zaraz zjawią się tu gliny + Max tech, jeżeli Boozos nie załatwią was z zemsty to Pały was zgarną i wsadzą do jakiegoś reedukacyjnego poprawczaka ukryjcie się gdzieś... Może obrzeża Strefy Walki ? Tam będzie łatwo zgubić Clownów a Śwniom nie będzie się chciało was ganiać! Powodzenia Młodzi Samurajowie! - Wsiadła do stuningowanej ciężarówki i tyle ich widzieli na miejscu zostały trupy i coraz bardziej zbliżająca się mroczna cyrkowa muzyka.

Gdy doszli do auta w środku znaleźli siatkę, z zakupami, słuchawkę i krótką notatkę:
Cytat:
Moja siostra i Klan Nomadów potrzebują pomocy powodzenia ze zleceniam kupiłam wam nieco Kibble + smycz i kaganiec

Powodzenia co złego to nie ja!

Maryśka Norwid
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 05-12-2022 o 13:48.
Brilchan jest offline