Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2022, 16:24   #530
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Próbuję dodać Johan Watherman do listy osób ignorowanych, żeby nie pisał do mnie na PW, ale z jakiegoś powodu nie działa ta opcja. Czy można to naprawić, żebym jednak mógł zablokować otrzymywanie PW od tej osoby? Wcześniej miałem go na liście ignorowanych, ale Campo wkręcił mnie, że Johan już się uspokoił i mogę go od-ignorować. Dałem się nabrać, ale to chyba błąd techniczny, że nie mogę go znów zignorować. Naprawcie to. Może z panelu administratora coś da się zrobić z tym - Kerm?

Drogi Anonimie, śpiesząc Ci z odpowiedzią w zagadnieniu które poruszyłeś publicznie, przypominam. Moderatorzy wysyłają PW w kwestii informacji zwrotnej na temat zgłoszonych postów.
Ergo nie można zablokować moderacji gdyż nie mógłbym odpisywać Ci z wynikiem rozstrzygnięcia zgłaszanych przez Ciebie postów.
I o ile pewne uzasadnienia ostrzeżeń otrzymanych przez Twą osobę mógłbyś zignorować(jest to funkcja z forum z której również korzystasz) to raczej wątpię abyś chciał zrezygnować z apartu zgłaszania postów co do którego feedback na zgłoszenie jest rzeczą immanentną.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.

Ostatnio edytowane przez Johan Watherman : 05-12-2022 o 16:27.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem