Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2022, 09:31   #534
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Też na to zwróciłem uwagę. Off topu w tych tematach było bardzo dużo. Jedyną osobą, która dostała warna (lub po prostu wyedytowwnie) był Anonim. Nie mogę powiedzieć na 100%, ale czytałem ten post (ale mógł zostać wyedytowany przez autora) i nie wydaje mi się, aby był jakoś bardzo mocno odstający do poniektóre inne.

Nie zmienia to jednak faktu, że Anonim pisze rzeczy, które w danym miejscu nic nie wnoszą, a jedynie mogą wywołać coś nieprzyjemnego. Zwróciłem uwagę, że 99% użytkowników tak jakby ignoruje te wpisy, jakby w ogóle nie istniały. Może to też jest jakiś rodzaj wyjścia. Będąc szczerym pogląd na sytuację nieco mi się zmienił, od ostatniego incydentu, po tym co zaobserwowałem, kto i co gdzie pisze.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem