Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2022, 13:15   #537
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał shewa92 Zobacz post
Pytanie:
Jest jakiś dobry sposób na pozbycie się błędu, który nie pokazuje ostatnich postów użytkownika?
Co masz na myśli? W spisie licznika ostatnich postów w profilu coś nie wyświetla się?
Cytat:
Co do powyższej dyskusji. Napisałem nawet odpowiedź na to, ale... Uznałem ją za offtop, więc jak ktoś jest chętny to na PW mogę dwa zdanie od siebie dorzucić w temacie Anonima, ale Elenorsar ma chyba rację. Podejście większości może być najlepsze.
Generalnie jest stosowane i sprawdza się, jak nieobierane niechciane połączenia.

Co do offtopów.
Z tymi jeszcze bardziej luźnymi lejcami to bez przesady. Zbyt luźne gatki też spadają z tyłka. Interwencje są w znakomitej większości na zgłoszenia samych użytkowników i tylko takie, które są uznane za faktycznie tego wymagające. Przy offtopie najważniejsza jest częstotliwości i intensywność takich wpisów. Kiedy ktoś sadzi w pierwszym lepszym z brzegu wątku co myśli na temat nie tego czego dotyczy wątek, a mógłby o tym samym pisać w temacie ku temu istniejącym; ma tego świadomość; z publikacji treści pisanie na temat jest dygresją jak u innych okazjonalny offtopic (który przecież każdemu się zdarza) to trzeba się liczyć, że szkodliwe, prowokacyjne, zwyczajnie zaśmiecające - wypełniające znamiona offtopu uporczywego mogą być upominanie, przenoszone, kasowane i nie ma to nic wspólnego z tym kto kogo lubi, lub nie lubi. To tylko reakcja na akcje. Drapanie się po głowie, że ktoś jest wyróżniany kiedy sam chce się wyróżniać, tak samo do mnie nie trafia jak dbanie o komfort psychiczny usera, gdy jego wpisy obliczone są na celowe podnoszenia ciśnienia innym.. także luzujmy gorsety, bo krótsze lejce będzie miał statystycznie częściej konik narowisty, czy to ogier, klacz czy wałach
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem