Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2022, 18:00   #4
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Witajcie, wędrowcy. Jakież to ekscytujące być tu z wami na "Stalinie". Czuję się w tej gwieździe śmierci jak w domu.


Strażnik krypty uwalnia się z ciężkiego kombinezonu, po czym wsuwa swoją wysuszoną, trupią dłoń do kieszeni różowego sweterka Enid Sinclair i wyciąga stamtąd zmętniałe oko.

Dziękuję za przechowanie tego, moja droga!

Truposz umieszcza narząd w pustym oczodole, a następnie łypie nim na zebranych.

Och, nie ma to jak dobry horror w kosmosie. Trudno mi uczestniczyć w eksploracji przestrzeni, nie myśląc zarazem o jej mrocznych możliwościach – i nie mam tu na myśli tylko kosmitów i odległych, nieprzyjaznych światów. Dzisiejsza opowieść jest tak naszpikowana niebezpieczeństwami, ponurą żądzą i obrzydliwym okrucieństwem, że konieczna może się okazać kontrola rodzicielska. Wskażcie więc rodzicom drogę do drugiego pokoju, a my się zabawimy.
 
Ril jest offline