Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2022, 23:13   #8
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Spojrzała ze współczuciem na Strażnika Krypty - Dobry Boże! A ja myślałam, że moje klonowanie spierdolili! Biedaku, może ulżyć ci w cierpieniu? Toż to cud, że ty mówisz! - "Albo podejrzana sztuczka robotów" - Dopowiedziała sobie w duchu.
Och, to nic takiego. Może trochę spieprzyli, ale gdy się człowiek robi starszy, wszystko w nim po trochu parszy i taka jest kolej rzeczy, droga siostro. Dochtor przyłoży kompres, przepisze witaminę C i będę... może nie jak nowy, ale będę się czuł jako tako. Jeśli już ktoś bardzo chce pomóc, to sama siostra wie, że w takich sytuacjach najlepsze efekty przynoszą... modlitwa, post, jałmużna. Ja osobiście preferuję modlitwę, zwłaszcza egzorcyzmy, ale proszę o zachowanie dyskrecji.
 
Ril jest offline