Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2022, 12:01   #22
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ril Zobacz post
Hmm. Po co tyle agresji, droga Enid? A może to ty w głębi duszy jesteś małym, zagubionym cylonem, samotnym w świecie dorosłych – w jakiejś drodze, która została ci narzucona i w której się do końca nie odnajdujesz. Lgniesz, szukasz i jeszcze tego drugiego człowieka wciągasz. Niestety mam złą wiadomość. Tutaj, na pokładzie "Stalina", twoja cylonowa mama ci nie pomoże. Tu nie ma mamy. Dasz radę?
- Dziwisz się, że jestem agresywna po tym jak sam pchasz mi się z łapami do nieletniej - spojrzała szeroko rozwartymi błękitnymi oczami na trupa -
może powiesz jeszcze, że sama sobie jestem winna, może jeszcze powiesz, że to dzieci zwodzą na manowce księży i są winne bo prowokowały.... Ja się ciebie nie boje staruchu bo wiem, że moje serce jest niewinne

Następnie spojrzała na dziwaka z wiadrem na głowie. Zastanawiała się czemu on daje wiążący głos gdy jeszcze nikt nic nie wie, chyba że on coś wie, albo odwraca od siebie uwagę.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline