Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2022, 12:17   #7
snaga
 
snaga's Avatar
 
Reputacja: 1 snaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputację
Poniżej opis postaci. Trochę naszukałem się avka, dlatego wyszło mi dłużej, niż planowałem Mam nadzieję, że opis Śwista będzie Ci pasował. Awatar dostosowałem szerokością i wysokością do standardu w przygodzie. Jakby co, to daj znać, co sądzisz.






Joachim jest trzydziestoletnim mężczyzną o przeciętnym wzroście i takiej samej budowie ciała. Patrząc na niego dostrzega się przede wszystkim długie do ramion czarne włosy, zarost tej samej barwy oraz orzechowe oczy, w których tkwi jakiś smutek lub po prostu dziwny spokój. Ubiera się praktycznie - jego ciemne, znoszone ubranie podróżne przeszło już wiele a on nie zwraca na to większej uwagi. Właściwie nigdy nie rozstaje się ze swoim łukiem i kołczanem strzał, tak samo jak z długim nożem zawieszonym przy pasie. Ekwipunku dopełnia plecak z najważniejszymi sprawunkami. Z charakteru jest raczej samotnikiem i obserwatorem, choć gdy ma coś do powiedzenia, to nie będzie siedział cicho. Nie jest jednak typem charyzmatycznego przywódcy. To, co sobą prezentuje, może wydawać się cudownym, kojącym opanowaniem, a także spokojem, lecz wewnątrz nosi straszne koszmary życia, które zostawił za sobą, gdy Chaos napadł na wioskę, w której mieszkał, zabijając niemal wszystkich mieszkańców. Z rodziny traperów ostał się jedynie on. Nie sypia za dobrze, a gdy już mu się uda, wracają do niego wspomnienia przeszłości. Gdy ktoś pozna go lepiej utwierdzi się w przekonaniu, że Świst jest czuły, opiekuńczy i pełny zrozumienia, a także empatii, sam nie oczekując tego ze strony innych ludzi. Nie lubi, gdy ktoś wypytuje go przeszłość, reaguje wtedy gniewem, odtrąceniem, a nawet zamknięciem się w sobie. Czas woli spędzać na łonie natury niż wśród ludzi, ale wie, że czasami po prostu nie ma innego wyjścia.
 
__________________
The Black Order!
snaga jest offline