Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2007, 17:28   #320
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
Nazgul był ciągle przygotowany na atak zza drzwi, więc przestraszyło go, gdy draenei znów przemówił. Najbardziej przestraszył się tonu głosu, który wydał z siebie ów członek Sojuszu. Odwrócił się, spojrzał na niego, a potem na Kane'a, który również nie był w stanie zrozumieć sytuacji. Nie rozumiejąc mowy jaką wygłasza draenei, zamienił się z powrotem w elfa, lecz nie załapał się nawet na końcówkę tej przemowy. Gdy tylko skończył, łotrzyk powiedział:
- Słyszałeś to co ja, Nazgulu?
Druid nie był w stanie wymówić żadnego słowa, więc tylko kiwnął głową na znak, że słyszał.

Nagle jego uszy odebrały dźwięk osoby schodzącej na parter i zbliżającej się do drzwi. Odruchowo cofnął się tak, że był pomiędzy drzwiami a leżącym przyjacielem.
*Najpierw go opętujesz, a później przychodzisz aby go zabić? Nie dam ci tego zrobić, oj nie dam!*
Tak myśląc ściągnął swoją laskę z pleców i już podnosił broń do ataku, gdy usłyszał znajomy głos:
- To ja Thalion. Ta ździra uciekła. Na dodatek porwała Walhira. Tylko nie mówcie mi, że to ona to zrobiła.
- Ja słyszałem tylko jak coś mówił zanim upadł na ziemię, lecz nie byłem w stanie rozszyfrować, co konkretnie mówił. Mógłbyś przybliżyć nam choć trochę o czym mówił Tren'orah?

To powiedziawszy, podszedł do draeneia i zaczął go cucić, uderzając go lekko dłonią w policzek, jednocześnie przysłuchując się temu co ma do powiedzenia reszta. Gdy usłyszał o dokonaniach elfki na piętrze, zaczął się zastanawiać, czemu akurat Walhira porwali a nie na przykład Thaliona, który też był wtedy w pokoju?
*Może oni mają coś do krasnoludów? Najpierw Wulfgar, teraz Walhir, a kto będzie następny? I jeszcze, jak ona była w stanie zrobić takie rzeczy, o których opowiadał ten elf? Przecież Thalion nie wygląda na takiego, co by nie dał rady w walce w zwarciu z kimkolwiek, a tym bardziej z kobietą...*
Skończył swoje rozmyślania i skupił się na ocucaniu Tren'Oraha.
 
__________________
Wiecie że w człowieku ukryte jest zło?? cZŁOwiek...

gg:10518073 zazwyczaj na chwilę - pisać jak niedostępny, odpiszę jak będę
Amman jest offline