Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2022, 10:19   #514
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Hej,

Przepraszam wszystkich, ale nie dam rady na razie grać. Nie jestem w stanie ogarniać życiowych obowiązków i bardzo mi trudno znaleźć godzinę lub dwie, żeby poczytać i pomyśleć nad grą. Myślałem już kilka razy, że ten okres się skończy, ale z tygodnia na tydzień mam roboty pod korek.

Roz w archiwum będzie szukać listó, które mieliśmy na liście oraz czegoś na von Rudgera. Poza archiwum postara się poszukać informacji gdzie teraz przebywa kupiec, który może jej zlecić co tylko chce. Ma jeszcze spotkanie z Mag zaplanowane. Zapewne strarałaby się w jakiś sposób skontaktować z Manfredem i próbować wyciągnąć jego i Gustawa z więzienia, ale jak to niestety nie mam pojęcia.

Przepraszam raz jeszcze za kolejną zwłokę. Jak mi się życie uspokoi to dam znać.
 
__________________
by dru'
druidh jest offline