Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2022, 18:54   #213
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację
O ile pytanie odnośnie Harpellów zadał bardziej z ciekawości, niż by w jakikolwiek sposób wykorzystać tę wiedzę, to kolejne miało już konkretny cel. Fakt, że krasnoludy z Kopca były w kręgu podejrzeń, mógł potwierdzać teorie półdrowa.

- Wydaje mi się, że znam rozwiązanie przynajmniej tej zagadki. Calkiem niedawno klan duergarów Sunblight, pod przywództwem Xardorok'a Sunblight opuścił Podmrok, podobnie jak uczyniłem to ja. - Zwięźle poinformował i tak miał zakończyć, ale uzmysłowił sobie, że ludy powierzchni mogły nie mieć zbyt wiele do czynienia z "szarymi" - Lud ten jest dość dobrze znany w moich stronach, a i znany tutaj król Bruenor Battlehammer miał z nimi trochę do czynienia. Wyglądają jak tutejsze krasnoludy, tylko umazane popiołem od stóp do głów i... każdy z nich rodzi się z naturalną zdolnością do stawiania się niewidzialnym. Zima nie jest znana w Podmroku, więc wcale nie dziwię się, że kradną co mogą bo na pewno nie są przygotowani na tutejsze warunki, które mogły być dla nich mocno zaskakujące.
 
__________________
Potrzebujesz pomocy z kartą do Pathfindera lub DnD?
Zajrzyj do nas!
shewa92 jest offline