Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2022, 19:03   #106
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
- A i mnie trochę poniosło panie Prezydencie - westchnął Wino. - a ten przytyk o zgniłej głowie, to był niefortunnym zbiegiem okoliczności w aluzji czysto metaforycznej. - popatrzył na jego psującą się czaszkę przełykając gorzałę.
Pierwsze koty za płoty. Hm. Niech zgadnę. Żadna nowa ustawa nie została tej nocy podpisana i po tym wnosi pan, że nasz umiłowany przywódca mógł być jakby... "nieaktywny"? Ale taka inteligentna osoba, jak pan, domyśla się na pewno, że powody mogły być też inne.


Cytat:
Napisał shewa92 Zobacz post
- Klusky... Albo Cię nie rozumiem, albo żeś się z Osłem na łby zamienił. Obaj wskazani przeze mnie "ludzie" wykorzystali "przebudzenie cylona", która z automatu ujawnia ich profesję cylonom, jeśli rzeczywiście są ludźmi. Cyloni już wiedzą kim są, ludzie nie. Pora wyrównać szanse.
Myślę, że Han Solo ma rację i popieram te propozycję. W zasadach jest tylko wskazówka, że ujawnianie swojej Profesji jest zazwyczaj nieopłacalne, nie ma zaś żadnego zakazu jej ujawniania (nawet jeśli w poprzednich mafiach było inaczej). Ciekawe, czy osoby, które obudziły swojego wewnętrznego cylona, wzięły to pod uwagę. Nie bójcie się kochani, otwórzcie swoje szafy i zobaczymy, jaki sekret z nich wypadnie. Jeśli za wszelką cenę chce się wygrać, to trzeba ponosić tego konsekwencje.
 
Ril jest offline