Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2022, 19:15   #107
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pliman Zobacz post
- Ja od początku stawiam na prawdę. Nie zamierzam niczego ukrywać. I powiem szczerze Panie Solo, faktycznie ma Pan dużo racji. Moja profesja jest skromna: obywatel (awans polityk). Tak długo jak żyje polityk nie mam większego znaczenia.
Mam jeszcze jeden wniosek, którego nie chciałem ujawniać ze względu na osobistą sympatię, jednak w zaistniałej sytuacji chyba powinienem. A więc, zamordowany został człowiek w kominiarce, na którego lincz były 3 głosy; Al, Wendsday i Vader. Bardzo możliwe, że dwie z tych osób to cyloni, którzy chcieli wyeliminować jednego z nas. Ktoś może powiedzieć, że przecież mógł on być ukrytym cylonem. Oczywiście. Jednak cyloni ryzykowali, bo prawdopodobieństwo wskazywało na to, że to jednak człowiek. A jaki na to dowód? No przecież i tak go zabili.
I tutaj pojawia się interesująca zbieżność. W obu grupach, które wytypowałem jako potencjalnych cylonów pojawia się panienka Wendesday. Ciekawe...


Dziewczyna westchnęła, przenosząc złowieszcze spojrzenie pomiędzy Urbanem a drugim pijakiem.

- A przypomnisz mi, dlaczego zostałam wytypowana w 1 grupie, bo chyba tego nie wyjaśniłeś?

Natomiast jaki twoim zdaniem miałabym cel eliminując jako cylon właśnie Człowieka w Kominiarce? Po pierwsze, ktoś kto ściąga na siebie głosy nie jest chyba najgroźniejszym przeciwnikiem? Po drugie, po co miałabym na siebie w ten sposób ściągać uwagę jeśli bym na niego głosowała?
 
Lord Melkor jest offline